Bali – investiční pozemek na pobřeží

Pozemek na východním pobřeží Bali pro komerční výstavbu

Nabízíme vám zajímavou investiční příležitost – koupi pozemku o výměře 2.000 m2 připraveného k výstavbě, na kouzelném indonéském ostrově Bali. Pozemek se nachází na východním pobřeží v tradiční Balijské vesnici Batu Kori. Pozemek je svažitý a nabízí panoramatický výhled na oceán, který se nachází 50 m od malé, útesy chráněné, zcela privátní písečné pláže, která návštěvníkům poskytuje úplné soukromí. K pozemku vede asfaltová cesta, na parcele je vlastní vrt, hluboký 60 metrů a elektrická přípojka. Na pozemku jsou stavby určené k demolici či přestavbě.

Vhodné pro stavbu letoviska nebo soukromé vily.

Vzdálenost od letiště a hlavního města Bali Denpasaru je 80 km, vzdálenost od města Amlapura, Kecamatan Karangasem je přibližně 20 km. Populární oblast Amed, která je známá díky krásnému potápění, šnorchlování a relaxaci, je vzdálen pouhých 8 km.
Vlastnictví půdy Free Hold.

Pro více informací kontaktujte makléřku nabídky.


This land is located on the East Coast of Bali Island, in Batu Kori Village. Its available by car, the distance from Denpasar is approx. 84 km, distance from city Amlapura, Kecamatan Karangasem is approx. 20 km. From popular Amed area, which is known for beautiful scuba diving, snorkeling and relaxation, is just 8 km away.

Tourist attractions nearby: Ujung Waterpalace 10 km, Pantai Jasri – surfing beach – 20 km, Tirta Ganga Waterpalace – 25 km, Pantai Putih – White sand Beach – 30 km, Candidasa 40 km, Tulamben with sunken Liberty Ship wreck 25 km.

This sloping plot of land offers 180 degree panoramic ocean view, located 50 m from small cliff-sheltered, pristine sandy beach what offers complete privacy to visitors. The asphalt road leads to the land, there is own well – drill 60 meters deep and electrical connection there. There are buildings that are destined for demolition or rebuilding.

Suitable for building a resort or private villa.
Land Ownership: Free hold