Bali – malá vilka, Tulamben

Prodej malé vilky na Bali, lokalita Tulamben

Navštívili jste už ostrov Bali a chcete se na něj vracet do vlastního?
Nebo chcete investovat v zajímavé a turisty teprve objevované lokalitě?

Nabízíme vám malou vilku o podlahové ploše 100 m2, která se nachází ve velmi populární a turisticky navštěvované lokalitě Tulamben – Rubaya na pozemku o velikosti 200 m2. Lokalita je populární obzvláště pro potápěče díky vraku potopené válečné lodě Liberty Ship z II. světové války, který je vzdálen od tohoto místa cca 700 m. Vilka má vlastní přístupovou cestu a parkoviště. Výhled vede do zeleně zahrady, vzdálenost od pláže cca 100 m.

Objekt poskytuje 3 obytné místnosti s příslušenstvím. Vyžaduje rekonstrukci. Nabízí se zde možnost i kompletní přestavby. V případě zájmu nabízíme architektonický návrh. Odhadovaná investice na přestavbu cca 48.000 EUR (1.250.000 CZK)
Forma vlastnictví Free hold.

Pro více informací kontaktujte makléřku nabídky.


This small villa is located in a very popular and touristy site of Tulamben – Rubaya on a plot of 200 m2. This locality is especially popular for divers due to the wreck of the Liberty Ship of II. world war, which are about 700 m away from this place.

The villa’s location offers garden view, distance from the beach is about 100 m.
Villa has 3 rooms, bathroom, but it has to be reconstructed.

There is also possibility of complete reconstruction. In the case of interest, we offer an architectural design, an estimated investment would be approximately EUR 48.000.

Villa has its own access road and parking place.
The living area is about 100 m2.
Distance from the sea 100 m.

Ownership: Freehold