Bali – vila Lovina

Vila na ostrově Bali v městečku Lovina

Navštívili jste už ostrov Bali a chcete se na něj vracet do vlastní vilky, nebo chcete investovat v zajímavé a turisty teprve objevované lokalitě ? Nabízíme vám útulnou vilku 3+1 v krásném, klidném místě pouhých 100 m od pláže. Vilka je přízemní, má 2 ložnice se samostatnými koupelnami, velký obývací pokoj, kuchyň, rozlehlou obytnou terasu s bazénem o rozměrech 7m x 4m.  V celé vile je klimatizace, voda je rozvedena z vlastní studny, internet WIFI. 

Vila je po celkové rekonstrukci a je plně zařízena.

Původně malé rybářské městečko Lovina na severním pobřeží Bali, je nyní turistickou destinací proslavenou výskytem delfínů. Každý večer je možné zajít na místní trh, kde můžete ochutnat skvělá balijská jídla. Nejbližší pláže jsou z černého písku. 

Zajímavá investice, vlastnictví „Free hold“. 

Pro více informací se obraťte na makléřku nabídky.


Are you looking for a family home in Lovina? Well, this villa is definitely what you are after, this cute villa is located in a beautiful, quiet location in Lovina, just 100 meters from the beach. The villa is ground-floor, has 2 bedrooms with separate bathrooms, a large living room, a kitchen, a spacious residential terrace with a swimming pool. 

The villa is after complete reconstruction and is fully furnished.