Prodej domu Pantai Maujawa

Prodej domu 160 m², Pantai Maujawa

ulice Kapung, Pantai Maujawa – městská část Pantai Maujawa

Nabízíme vám vilky v unikátním projektu Kampung Pandawai na ostrově Sumba v Indonesii. Pro tento projekt byl vybrán překrásný pozemek, nacházející se na bílé pláži s tyrkysově průzračným vodami oceánu, pouhých 30 minut od letiště Waingapu, v lokalitě Pantai Maujawa, na východním pobřeží ostrova. Projekt 5 vilek reprezentuje typickou Sumbskou tradiční architekturu v kombinaci s prvky moderní architektury a moderními technologiemi, se zaměřením na ekologickou udržitelnost a unikátnost.

Každá vilka se nachází na vlastním pozemku o výměře 600 až 800 m2.

K výstavbě se využívají především tradiční přírodní materiály, dřevo, bambus a kámen. Vilky jsou navrženy přízemní, každá s bazénem, otevřenou obytnou terasou, obývacím pokojem a kuchyňským koutem, šatnami, 2-mi koupelnami, standardně se 3 ložnicemi, s možností úpravy projektu a zvětšení o další 1 až 2 ložnice, případně zmenšení na 2 ložnice. Zastavěná plocha vily cca 200 m2. Součástí projektu je restaurace s kapacitou cca 20 lidí, wellness, společenská místnost – yóga shala. Vilky budou součástí užitkově-okrasné zahrady. Na přání vlastníka (investora) se mohou komerčně využívat k pronájmu.

Ostrov Sumba zůstával po staletí stranou zájmu místních vládců i kolonizátorů. Díky tomu se zde rozvinula svérázná náboženská tradice a kultura, která dodnes vzdoruje vlivům moderní civilizace. Lokalita vás uchvátí svou panenskou přírodou, bělostnými plážemi a skvělými podmínkami pro plavání šnorchlování, potápění, jízdu na koni. cykloturistiku či pouhou relaxaci.

Cena vilky včetně interiérového vybavení je 3.080.000,- Kč + cena parcely.

Tato uvedená cena je cena orientační za vilku se 3 ložnicemi, odvíjí se od přesné velikosti pozemku a konečné dispozice vilky. Předpokládaný roční výnos při pronájmu je cca 300 tis. Kč po odečtení všech nákladů, počítáno s 50 % obsazeností.

Aktuálně je volná poslední 1 vilka.

  • Součástí projektu je založení Investiční společnosti a zajištění Investorského Kitasu (povolení k trvalému pobytu v Indonésii).
  • Termín dokončení výstavby celého komplexu je červenec 2023
  • Použité fotografie jsou vizualizace.
  • Pro bližší informace o rozpočtu a o návratnosti investice mě kontaktujte.

Více informací najdete zde: REMAX – Maujawa