Něco o mně

Dana Rumanová

Realitami jsem se začala zabývat již v roce 1994. Po zkušenostech s obchodní činností v jiných oblastech jsem v realitách našla to, co jsem vždycky hledala. Pestrou práci s lidmi, proniknutí do oblasti práva a stavebnictví, architektury, cestování.

Všechno, co mě vždy zajímalo. Především ale pocit, že tahle práce má smysl. Nejlepší odměnou po uzavřeném obchodu je spokojenost mých klientů – prodávajících, kterým se otevře cesta k získání nového bydlení nebo vyřešení finančních problémů, tak kupujících, kteří si splní svůj sen.

K prodeji vaší nemovitosti přistupuji individuálně a diskrétně a díky více než dvacetiletým zkušenostem v realitním oboru a díky velmi dobrým znalostem realitního trhu v Praze i mimo Prahu se budu snažit vám poskytnout ty nejkvalitnější realitní služby.

V rámci svých realitních služeb poskytuji klientům i poradenskou činnost a doporučení jak nejlépe připravit svoji nemovitost na prodej nebo pronájem a k realizaci přípravy mohu doporučit osvědčené stavební firmy, stěhovací, vyklízecí, malířské a úklidové firmy. Ve spolupráci se spolehlivou stavební firmou vám mohu zajistit i kompletní rekonstrukci vaší nemovitosti.


  • Chcete rychle a bezpečně prodat či pronajmout nemovitost?
  • Chcete znát tržní cenu vaší nemovitosti nebo potřebujete znalecký posudek pro dědické řízení?
  • Potřebujete poradit jak nejlépe připravit byt na pronájem? Díky dlouholetým zkušenostem s bytovým designem a spoluprací s osvědčenou stavební firmou vám mohu pomoci s případnou rekonstrukcí.
  • Hledáte nemovitost, která by odpovídala Vašim představám?
  • Potřebujete zařídit energetický průkaz?
  • Jste v tíživé životní situace a rozhodli jste se řešit rychlým prodejem nemovitosti?
  • Komplikuje prodej Vaší nemovitosti exekuce nebo jiná pohledávka?

Chcete trávit své dovolené v Karibiku a ve vlastní nemovitosti? Zprostředkuji vám výhodnou koupi domu nebo kondominia na překrásném ostrově Roatan –  ráji Karibiku. Domy u pláže 2+kk už od 1 500 000,- Kč, 3+kk od 1 800 000,- Kč / Neváhejte mě kontaktovat!

Navštívili jste již někdy kouzelný ostrov Bali ? Pokud se na něj chcete stále vracet, zprostředkuji vám širokou nabídku nemovitostí v tomto malém Indonéském ráji. Využijte zajímavé investiční příležitosti!

Prodej domu v osobním vlastnictví 200 m², Coral Views, Roatan

Výjimečná novostavba vily situované v severní části ostrova Roatan s dokonalým výhledem na Karibské moře. Nadstandardní provedení interiéru, stropy, dveře a nábytek na míru z cedrového dřeva, vodopád s čerpadlem, bazén na terase, 24 hod. ostraha této vilové lokality…. více info ZDE


Váš dotaz nebo poptávku můžete zaslat prostřednictvím jednoduchého formuláře na mých stránkách – sekce KONTAKTY.


K Vašemu problému přistupuji individuálně a diskrétně a díky více než dvacetiletým zkušenostem v realitním oboru při prodeji a pronájmech nemovitostí všech typů a díky velmi dobrým znalostem realitního trhu v Praze i mimo Prahu se budu snažit vám poskytnout kvalitní realitní služby.


Zajišťuji také výkup nemovitostí – ZDE.


I těmto nemovitostem jsem pomohla najít nového majitele:klikněte pro zvětšení