Nabízím

Prodej domu 137 m², Nový Knín

Cena prodej: 6 900 000 CZK / za nemovitost
Celková plocha: 137 m²
Zahrada: 1 073 m²
Výměra pozemku: 1 716m²
Druh objektu: zděné
Stav objektu: uspokojivý

Nabízíme vám exkluzivně výjimečnou nabídku rodinného domu o 7 obytných místnostech s kuchyní, terasou a garáží, situovanou v překrásné lokalitě na okraji obce Nový Knín, část obce Kozí Hory, ve čtvrti rodinných domů a chalup užívaných jak rekreačně, tak k trvalému bydlení. Současné řešení slouží jako jednogenerační dům, se záměrem rozdělení na dvougenerační (příprava na druhou kuchyň v patře). V každém patře se nachází koupelna. Stavba je nepodsklepená, půda je přístupná pouze zvenku. V současné době je nemovitost již téměř vyklizena, bez nábytku.

Dům je vystavěn na rovinatém oploceném pozemku, jehož okraje jsou svažité. Přístup je po komunikacích ze dvou stran pozemku. Přístupové cesty jsou v zimě obcí udržovány. Příjezd autem je umožněn až na pozemek, přímo do garáže (22 m2) na okraji pozemku. Celková výměra pozemků je 1 716 m2, z čehož zahrada zabírá 1 073 m2. Spodní částí pozemku protéká regulovaný potůček. Na pozemku se nachází vedlejší stavba patrové zděné kůlny, sklep, uhelna a dílna, garáž pro 1 auto.

Dům byl vystavěn v r. 1972 na půdorysu původní zděné chalupy. Izolace základů jsou provedeny. Technický stav stavby je uspokojivý, nutné je pouze zateplení domu. Střecha původní tašky, průběžně udržovaná. Vytápění je ústřední na pevná paliva, nyní je kotel na pevná paliva odpojen. Funkční je vytápění na elektrický kotel. Ohřev vody elektrickým boilerem. Pitná voda je napojena z vrtané studny ( hloubka 16 m). Užitkovou vodu poskytuje kopaná studna (hloubka 8 m). Kanalizaci zajišťuje jímka o velikosti 9 m3.

WIFI zřizovatel Eurosignal. Kozí Hory jsou součástí města Nový Knín rozkládajícího se ve svazích nad údolím Kocáby. Nový Knín poskytuje základní občanskou vybavenost, tj. radnice, Městský úřad, škola, školka, sokolovna, restaurace, potraviny, lahůdky, pekárna, letní kino. Lokalita skvělá pro pěší turistiku i cykloturistiku, městem vedou turistické trasy a naučné stezky, houbaření, 9 km koupání na Slapské přehradě. Celá lokalita je známá velmi dobrým ovzduším. Do Prahy 35 minut autem, 40 km. Dopravu zajišťují regionální autobusové linky.

Nemovitost bude zpřístupněna prohlídkám od 1. 7. Na prohlídku je nutno se objednat u makléřky nabídky.

Více informací k nemovitosti ZDE


Aktuální nabídka mých nemovitostí exkluzivně: ZDE


 

Potřebujete pomoci? Kontaktujte mě:

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    image description