Bali – nemovitosti

Výjimečná možnost investice v Indonésii – nabízíme vám developerský projekt v na východním pobřeží Bali, v lokalitě tradiční balijské vesnice Batu Kori. Vesnice je vzdálena 8 km od populární turistické oblasti Amed, 20 km od centrálního města Amlapura, vzdálenost od letiště a hlavního města Denpasar je cca. 84 km.

Tato lokalita vás uchvátí rodinnou atmosférou, skvělými podmínkami pro potápění, šnorchlování a relaxaci.

Základní záměr projektu: přírodní resort s využitím prvků organické architektury. Základní koncepce je zaměřená na pořádání seminářů osobního rozvoje, odpočinek, relaxaci,nalezení klidu a rovnováhy.

Stavebním materiálem je zvolen bambus, který poskytuje širokou škálu využití jak v exteriéru tak v interiéru.

Dominantou resortu je restaurace, která poskytuje výhled na oceán,  na vodní plochu bazénu a tropickou zahradu. Kapacita restaurace je 20 osob. Čtyři prostorné apartmány (70 m2 zastavěná plocha) jsou vějířovitě situovány okolo bazénu, poskytují komfort a soukromí, každý apartmán má 2 ložnice, obytnou terasu s kuchyňským koutem, 2 otevřené (zahradní) koupelny. Kapacita 16 osob.

V centrální části je situován bazén s odpočinkovou terasou, další menší bazény jsou mezi s sebou kaskádovitě odděleny.

V severním rohu je umístěna vyhlídková věž s reservoárem pitné vody.

Meditační místnost je projektována nad vodní plochou a svým umístěním symbolizuje zastřešený ostrov uprostřed bujné tropické vegetace. Přístřešek pro auta je umístěn u vjezdu do areálu v západním rohu.

K dispozici je kompletní architektonické řešení i kalkulace nákladů a výnosů. Půdorysy ZDE

Pro podrobné informace a informace o ceně mne neváhejte kontaktovat!


RESORT BATU KORI is a natural resort designed for relaxation, relaxation and meditation, finding peace and balance. It is a resort where you will forget the worries of weekdays and you will be able to spend as long as possible with yourself, with your family or friends.