Realitní trh se nezastavil

Realitní trh se nezastavil ani v roce 2021

Vážení přátelé,

v loňském roce touto dobou jsem psala článek, který reagoval na první lockdown v březnu 2020 v souvislosti s realitním trhem. Ani ve snu by mne tenkrát nenapadlo, že za rok budu psát opět v lockdouwnu, a vlastně ještě mnohem tvrdším.

V březnu loňského roku jsem se domnívala, že se naše životy brzy vrátí do normálu. To co se nezměnilo je, že i přes mnohá omezení se život nezastavil a potřeby lidí co se týče bydlení jsou stále aktuální. Jejich potřeby se ale mění a s tím se mění i realitní trh. V pronájmech mnohonásobně převažuje nabídka nad poptávku, v prodejích naopak převládá poptávka. Výrazně se zvýšila poptávka po rekreačních objektech a rodinných domech mimo Prahu.

Současná obtížná situace nás posunula především digitálně. Nabízíme klientům virtuální prohlídky a videoprohlídky, dokumenty podepisujeme elektronicky nebo korespondenčně. Snažíme se, aby se maximálně omezil osobní kontakt. Stále jsem ale přesvědčená, že nejlepší je na prohlídku přijít osobně. I když natočíme nejkrásnější video, stejně je nutné ji vidět a vlastní oči a především zjistit, jak se v nemovitosti cítíme.

Prohlídky nemovitostí nyní provádíme s omezeným počtem zájemců, samozřejmostí jsou respirátory a desinfekce prostor.Pokud se tedy chystáte prodat nebo pronajmout svoji nemovitost, nebo jen potřebujete odhadnout její současnou cenu, neváhejte mne kontaktovat.

Dokáži vám ráda pomoci i v současné složité době.